تلگرام موسسه حقوقی و داوری حیدری
اینستاگرام موسسه حقوقی حیدری
اسکودا
خدمات الکترونیک قضایی
دیوان عالی کشور
 
 
سوخت توزیع شده در جایگاه‌ها از استانداردهای لازم برخوردار است
تاریخ انتشار : 30-10-1397

سوخت توزیع شده در جایگاه‌ها از استانداردهای لازم برخوردار است

سوخت توزیع شده در جایگاه‌ها از استانداردهای لازم برخوردار است

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وزارت نفت توانسته سوخت استاندارد در جایگاه‌ها توزیع کند و میزان گوگرد در گازوئیل نیز کاهش یافته است. این موارد نشان از بهبود شرایط سوخت است.
 مسعود تجریشی در دومین همایش مدیریت سبز با عنوان هوای پاک، مسئولان و مردم که در کرج برگزار شد، گفت: در سال ۹۵ کارگروهی در هیئت دولت تشکیل شد تا بتواند مدیریت آلودگی هوای کلانشهرها را مدیریت کند که از بهمن‌ماه سال گذشته به سازمان حفاظت محیط زیست منتقل شد.

وی با بیان اینکه اجرای برنامه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت همسو با مدیریت آلودگی هوا و کمک به سلامت شرایط محیط زیستی ضرورت دارد، افزود: روش‌های تشویقی و بازدارنده باید اجرایی شود تا در ادامه به مشارکت مردمی و تغییر الگوهای رفتاری آنها دست یابیم.

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در مورد سهم وسایل نقلیه سنگین و نیمه‌سنگین در آلودگی هوا تصریح کرد: مینی‌بوس ۷۱ درصد، اتوبوس ۴۴ درصد و کامیون ۹۴ درصد از گازهای تولیدی از جمله اکسیدهای نیتروژن را به همراه دارند و اگر بتوانیم نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی را افزایش دهیم، آلودگی هوا نیز به شدت کاهش خواهد یافت.

تجریشی تاکید کرد: خودروسازان نیز باید به نقش خود در کاهش آلودگی هوا عمل کنند. در یک زمینه خودروسازان کاتالیست‌هایی را روی ماشین‌ها نصب کرده بودند که کارکرد واقعی نداشت.

منبع: شانا

نظر شما

نام * :
پست الكترونيكي * :
وب سایت :
نظر *:
  کد امنیتی را وارد نمایید :
اختصاصي براي مدير سايت ( درصورت انتخاب اين گزينه نظر شما در وب سايت ديده نخواهد شد )
لطفا از ارسال سوالات حقوقي در این صفحه خودداری نمائید . به سوالات حقوقي در این بخش پاسخ داده نمیشود .

مدیر سایت : احمد حیدری

  ارتباط با ما مشاوره پیگیری صفحه اصلی  
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی عدالت طلبان منشور حیدری می باشد