تلگرام موسسه حقوقی و داوری حیدری
اینستاگرام موسسه حقوقی حیدری
اسکودا
خدمات الکترونیک قضایی
دیوان عالی کشور
 
 
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور
تاریخ انتشار : 23-12-1395

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور  

 

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی (یکشنبه، 22 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی،تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

علی رستمیان نماینده دلفان به وزیر نیرو در خصوص قطعی برق بخش کاکاوند و ضرورت ایجاد پست برق و کمبود شدید نیروی انسانی و صدور مجوز استخدام برای سازمان برق شهرستان سلسله و دلفان تذکر داد.

نیازآذری و نجفی نمایندگان بابل به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت تغییر کاربری حدود 400 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان بابل معروف به گاودشت به بهانه ساخت فرودگاه علیرغم مخالفت معاونان، مدیران و کارشناسان تذکر داد.

رضا شیران خراسانی نماینده مشهد و حسین زاده بحرینی، یوسف نژاد و رنجبرزاده به وزیر نفت در خصوص توضیح علت علیرغم ممنوعیت افزایش قیمت حامل های انرژی گاز، افزایش قیمت گاز مصرفی خانگی برخلاف قانون است.

اسدی کرم نماینده شهربابک به وزیر صنعت در خصوص توضیح علت عدم راه اندازی معدن چاه فیروزه در شهرستان شهربابک با توجه به همه امکانات تذکر داد.

امیرحسنخانی نماینده فردوسی به همراه 15 نفر از نمایندگان به وزیر کشور در خصوص ضرورت توجه جدی به دغدغه نماینده ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات و روحانیت استان خراسان جنوبی تذکر داد.

ابطحی نماینده خمینی شهر، فلاحتی، سالک، ساداتی نژاد و افضلی به وزیر کشور در خصوص عزل فوری استاندار خراسان جنوبی به علت عدم پایبندی به موازین شرعی تذکر دادند.

مفتح نماینده تویسرکان به رئیس جمهور در خصوص اجرای کامل قانون بودجه سال 95 در خصوص ارائه مفاصا حساب به وام گیرندگان کمتر از 100 میلیون تومان در قبال اخذ اصل وام و تداوم اقدام برای بانک هایی که اجرای آن را شروع کرده اند، تذکر داد.

کمالی پور نماینده جیرفت به وزیر صنعت در خصوص ضعف توان مدیریتی و نظارتی که باعث فلج شدن بخش صنعت و معدن شده و عدم نظارت بر مدیران اجرایی زیر مجموعه تذکر داد.

عزیزی نماینده ابهر به وزیر علوم در خصوص وضعیت نامناسب دانشگاه علمی کاربردی زنجان و ضرورت تغییر مدیریت این دانشگاه تذکر داد.

انصاری نماینده داراب به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت تعویق و سهل انگاری سازمان برنامه و بودجه در اعلام تاریخ انتشار اسناد خزانه به مبلغ 500 میلیارد تومان راه روستایی کشور تذکر داد.

احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر راه و شهرسازی در خصوص عدم توجه جدی به پرترافیک ترین جاده کشور (کندوان-چالوس) که به خاطر ناامنی مجددا در هفته گذشته در نزدیکی شب عید جان باخته و خانواده هایی عزادار شدند و به وزیر علوم در خصوص توضیح علت عدم اقدام عملی برای احداث دانشگاه پیام نور شهرستان نوشهر علیرغم کلنگ زنی ساختمان نور تذکر داد.

یوسف نژاد نماینده ساری به رئیس جمهور در خصوص دستور بررسی کارشناسی مخاطرات قله دماوند تذکر داد.

آزادیخواه نماینده ملایر به وزیر علوم در خصوص توضیح علت عزل و نصب کاملا سیاسی در دانشگاه ملایر که موجب اعتراض شدید دانشجویان و اعضای هیأت علمی شده است، تذکر داد.

منبع:مجلس شورای اسلامی
 

نظر شما

نام * :
پست الكترونيكي * :
وب سایت :
نظر *:
  کد امنیتی را وارد نمایید :
اختصاصي براي مدير سايت ( درصورت انتخاب اين گزينه نظر شما در وب سايت ديده نخواهد شد )
لطفا از ارسال سوالات حقوقي در این صفحه خودداری نمائید . به سوالات حقوقي در این بخش پاسخ داده نمیشود .

مدیر سایت : احمد حیدری

  ارتباط با ما مشاوره پیگیری صفحه اصلی  
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی عدالت طلبان منشور حیدری می باشد